Logo

Трактор/Traktor Mitsubishi MT1601 4x4 - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640847 | Објавен на: 25.09.2020, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Mitsubishi MT 1601 4x4, Увоз од Јапонија, Трактор со фреза 3.490 еур,
Гуми протект Неготино тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/xIL7D5MN7wg

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач