Logo

Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640850 | Објавен на: 25.09.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур.
Гуми протект Неготино тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/LR6WowaZzkQ

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач