Logo

Traktor/Трактор Kubota GL240 - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640852 | Објавен на: 25.09.2020, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


“KUBOTA” GL240 увоз од Јапонија, Цена:трактор со фреза 7.500 еур. Само 240 работни часа. Гуми протект Неготино. Тел 075 457 991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач