Logo

Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640858 | Објавен на: 25.09.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.690 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија.
Цена: трактор со фреза 3.690 еур.
Гуми протект Неготино тел 075 457 991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Ѓорѓи

Потврден огласувач