Logo

Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640864 | Објавен на: 25.09.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.690 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур.
Гуми протект Неготино тел.075 457 991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач