Logo

Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640869 | Објавен на: 25.09.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија.
Цена: Трактор со фреза 4.490 еур.
Гуми протект Неготино тел 075 457 991.
Видео https://youtu.be/MczTMQWYjD0

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач