Logo

Traktor/Трактор Mitsubishi MTX 15 4x4 - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640878 | Објавен на: 25.09.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.790 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Mitsubishi MTX 15” 4x4 Увоз од Јапонија
Цена: трактор со фреза 3.790 еур
Гуми протект Неготино тел 075 457 991
ВИДЕО: https://youtu.be/QFrIm-LOvvM

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач