Logo

opel 1.9 cdti 120ks 6 brzini na delovi signum

Број на оглас: 3641028 | Објавен на: 24.11.2020, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 144 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


signum na delovi 1.9 cdti 120ks 6 brz
Turbina 120ks
Menjqc 6 brz

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ivce

Потврден огласувач