Logo

Pneumatski cekan

Број на оглас: 3641152 | Објавен на: 31.07.2020, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba
CENA 1000 eur, so prostor za dogovor
Tel za kontakt 078312762 Goran

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Tihomir

Потврден огласувач