Logo

Turbina za ford escort / delovi

Број на оглас: 3641330 | Објавен на: 16.09.2020, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava turbo za Ford Escort 1.8 td, komplet so pancir crevo.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач