Logo

Cо договор Модел Changfa 804

Број на оглас: 3641879 | Објавен на: 07.07.2020, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Модел jangfa 804 Јапонско Производство.
Година на производство, крај на месец 2007.
Mотор 80 коњ, 4x4, гуми скоро како нови.
Cервисирање Улје, филтер и други.
Работно време 1500 H.
Tракторот е во многу добра состојба.
ЦЕНА СО ДОГОВОР.
071559463
Abdulla

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Abdulla

Потврден огласувач