Logo

PRODAVAM VO EKSTRA ,PODOBRO OD EKSTRA SOSTOJBA

Број на оглас: 3641931 | Објавен на: 20.09.2020, 00:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ,REDOVNO ODRZXUVAN. SMENA NA MASLO I FILTER NA 8000KM,I SVE OSTANATO.
EKSTRA GUMI
FTOR SOPSTVENIK
ATESTIRAN PLIN
REGISTRIRANA DO AVGUST 2021
KOLATA E PREKRASNA

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nika

Потврден огласувач