Logo

Fotelji / Stolovi

Број на оглас: 3642042 | Објавен на: 02.09.2020, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 20 polovni malku koristeni fotelji iscisteni hemisko spremni za koristenje.site komplet odat

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач