Logo

Transformator / Trafo

Број на оглас: 3642091 | Објавен на: 12.08.2020, 04:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Transformator 100VA 220/12V
Transformator za punkt aparat 16 kVA
Kontakt 070222284

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 ***

Потврден огласувач