Logo

Pecka

Број на оглас: 3643015 | Објавен на: 06.08.2020, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Peckata e vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-484-230 Mite

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач