Logo

НИВА

Број на оглас: 3643016 | Објавен на: 02.08.2020, 07:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4350 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ПОЛЕТО ВО БЛИЗИНА НА АСФАЛТЕН ПАТ СО МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА КАНАЛИЗАЦИЈА,ВОДА И СТРУЈА.ПОГОДНА ЗА ИЗГРАДБА НА ВИКЕНДИЦА И КУЌА.
ИНФ: 078267323 071267323

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Виктор

Потврден огласувач