Logo

Punto

Број на оглас: 3643061 | Објавен на: 06.08.2020, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Puntoto e vo odlična vozna sostojba,može da se vidi i proba vo sekoe vreme,se prodava i Fiesta,1994 god.450 evra,benzin,pali vozi,Tel.za kontakt 077 550 911

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач