Logo

FIAT STILO 1.9TDI 116KS 2004 GODINA

Број на оглас: 3643085 | Објавен на: 28.11.2020, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat stilo 1.9jtd 116ks vo mnogu dobra sostojba voziloto e socuvano so realni km so napraven servis rebrest kais,filtri i maslo bez nikakvo vlozuvanje doneseno e so vozenje od italija

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач