Logo

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA

Број на оглас: 3643094 | Објавен на: 30.11.2020, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea XL

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seat altea xl 1.9tdi 105ks 2007 godina vo ekstra sostojba se gleda od samite sliki voziloto e uvezeno od italija so plateni davacki do registracija

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач