Logo

VW GOLF 7 1.6 TDI 110KS -14

Број на оглас: 3643147 | Објавен на: 09.08.2020, 02:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 13.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Led xenon bixenon
Parking sensor
Ambient light
Greaci na sedista
Koza
Masaza na sedista
Navigacion 8inch
App Connect
SD CARD , WIFI , JUKEBOX , BLUETOOTH , DVD , CD CHARGER
DRIVE SELECTION MODE
LANE ASSIST
BLINDSPOT
078/330/059

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 AMIR

Потврден огласувач