Logo

Banazi 5x112

Број на оглас: 3643336 | Објавен на: 24.11.2020, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 6.5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 112

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Novi original bandazi 5x112

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач