Logo

Lezalki za na plaza 🛒🛒Skopje i Veles

Број на оглас: 3643403 | Објавен на: 02.08.2020, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Nosivost nad 100kg extra dizajn i kvalitet
Isporaka so kargo

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 aneta

Потврден огласувач