Logo

Samsung Galaxy S20+, nov, garancija 24 meseci

Број на оглас: 3643514 | Објавен на: 02.08.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S20+

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 760 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nov - nekoristen, kupen Maj 2020 od Setek, garancija 23 meseci.

 Enver

Потврден огласувач