Logo

Mercedes c220 cdi -Facelift (070780423)

Број на оглас: 3643646 | Објавен на: 07.08.2020, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c220 cdi- Redizajn
Donesen od Germanija i registriran na mk tablici cela godina
070780423
Stevce

 Кратово

Прати Е-Маил

 STEVCE

Потврден огласувач