Logo

MERCEDES C220 CDI (C 220)REDIZAJN -078908435

Број на оглас: 3643680 | Објавен на: 27.09.2020, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


*️⃣ Mercedes c220 donesen od Belgija 🇧🇪
*️⃣ Registriran na mk tablici ✅
*️⃣ Voziloto e zacuvano domakinski ✅
*️⃣ Bez dopolnitelni vlozuvanja po nego ✅
*️⃣ So 4 letni mishelin gumi 16ki✅
☎️ 078908435

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач