Logo

Chronotech casovnik odlicno zacuvan

Број на оглас: 3643742 | Објавен на: 10.08.2020, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


casovnikot raboti perfektno i nema grebnatinki vodootporen mozna e i zamena dajte ponuda

 Goran

Потврден огласувач