Logo

АПАРТМАНИ СТАР ДОЈРАН

Број на оглас: 3643761 | Објавен на: 08.08.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 35 m²

Спрат: 2

Греење: Струја

Цена: 1.500 МКД

1.600 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат два нови еднособни апартмани(BLUE&YELLOW) на пократок или подолг период во Стар Дојран во склоп на Вила Надин!
Апартманите се наоѓаат на високо приземје и 2 спрат со тераса со поглед кон езерото,комплетно опремени со сопствена кујна,тоалет,клима,ви-фи,паркинг простор!
Секој апартман има 1 дупли и 2 споени единечни кревети со капацитет за 4 лица!
Се наоѓаат во место Стар Карач на 500 метри од Градската плажа и центарот!

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач