Logo

Kapacinja za bandasi centralen otvor

Број на оглас: 3643808 | Објавен на: 01.08.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Audi Golf Seat

Tип на делови: Покриеност / Пластики

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kapacinja za bandasi centralen otvor
Logo Seat 56mm, 135mm Wheel Rim Badge Covers Wheel Hub Cap ABS/PVC
Odgovarat na site vozila od VW grupacija

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач