Logo

Polo GTI

Број на оглас: 3643938 | Објавен на: 16.09.2020, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo GTI sportska verzija 1.6 16v 125ks so full oprema. Kolata e vo odlicna sostojba, 4 novi gumi, BBS original bandasi, smeneti 4 novi amortizeri, napraven golem servis. Dzvonete na ovoj broj 070-736-529 Nikola

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач