Logo

Opel Zafira 1.9tdi

Број на оглас: 3644254 | Објавен на: 05.08.2020, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Zafira
1.9 cdti
74kw
2006
Registrirana cela godina
07/2021
So 7 sedista
Atest folii
Al.bandazi
Servis golem komplet napraven
Bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja
075393219
075393219
075393219

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Spase

Потврден огласувач