Logo

Bos pumpa frelander 2.0 tdi landrover

Број на оглас: 3644312 | Објавен на: 01.08.2020, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Bos pumpata e vo odlicna sostojba zemena po greska tel 071 713 346

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач