Logo

BMW X5 235KS 2007GOD START/STOP

Број на оглас: 3644434 | Објавен на: 01.08.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 235 KS 2007 GOD

REGISTRIRAN NA BG TABLICI
MOZE DASE CARINE NA MK TABLICI ZA EDEN DEN

NAPRAVEN KOMPLET SERVIS

FUL OPREMA
NOVI GUMI

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач