Logo

Delovi

Број на оглас: 3644466 | Објавен на: 03.08.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za opel Astra 1.6 8v kadet maruti espero za povek inbox 078273866

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dusko

Потврден огласувач