Logo

GOLF 7 1.6 TDI 105KS 2012GOD

Број на оглас: 3644595 | Објавен на: 09.08.2020, 02:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 10.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


COMFORTLINE OPREMA
tempomat
klimatronik
el na stakli
el na retrivizori
autohold
komandi na volan
novi gumi
2 kluca
168.xxxkm
kolata ima plateno sve do registracijaa
078/330/059

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 AMIR

Потврден огласувач