Logo

Masina za polnenje avto klimi TEXA 710R

Број на оглас: 3644605 | Објавен на: 09.08.2020, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za polnenje avto klimi
TEXA 710R, masinata e koristena mnogu malku i e kako nova.

Informacii na tel.
075403678

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач