Logo

Продавам KIA RIO 1.25 VISION

Број на оглас: 3644861 | Објавен на: 10.07.2020, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Rio

Година: 2018

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 9.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам KIA RIO 1.25 VISION, 2018г, 10.000км, купена во Киа Македонија има уште 5 години гаранција.
Без никакви гребаници, од сликите се гледа дека дел од фолиите суште не се извадени
Редовно направен прв сервис во КИА
Регистрирана, Зелен картон, 4 зимски гуми Нокиан, гумени патосници
Клима, Аудио систем со 7инчен LCD дисплеј осетлив на допир, патен компјутер, Андроид ауто, Bluetooth, команди на волан, Електрика на предни и задни стакла, дневни светла, контрола на притисок во пневматици, централно далечинско заклучување, тонирани стакла, ABS, ESC

Молам без замени!

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач