Logo

PRODAVAM SPORTSKI RETROVIZORI IZVADENI OD BMW 3

Број на оглас: 3645171 | Објавен на: 16.09.2020, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.999 МКД

2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


##### 078 275 212 ####

PRODAVAM SPORTSKI RETROVIZORI IZVADENI OD BMW 3.......2+ 1..UNIRVEZALNI...SE FAKAAT NA POVEKE VIDOVI NA VOZILA...3000 DENARI !!!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 OGLAS

Потврден огласувач