Logo

Kes exstra cena moze zamena

Број на оглас: 3645185 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


B180 cdi za kes dobra cenaa moze i zamena so moja ili vasa doplata

 Sejdo

Потврден огласувач