Logo

ALFA ROMEO 156 1.9 JTD 116PS - SALON

Број на оглас: 3645401 | Објавен на: 06.08.2020, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.400 €

2.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e mn zacuva redovno servisirana,
pred 500 km e smeneto komplet set rebrest kais, vodna pumpa, zategac na linest, linest, set lamela so zamaec, smeneto komplet prednica
Kolata od oprema poseduva:
Bord kompjuter
el. na prozori
Radio Pioneer so CD i USB
klima dvozonska (ladi perfekrno)
aluminiumski bandazi
komandi na volan
kozen enterier odlicno socuvan
12 airbaga
ABS
ESP

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач