Logo

Peugeot 206 1.4 benzin 2006g - Polo, Corsa , Pezo

Број на оглас: 3645534 | Објавен на: 08.08.2020, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206 1.4 16v 2006 godina , benzin uvezeno od Germanija i plateni site davacki do registracija, od 1 gazda
Oprema:
-Klimatronik
-Bord kompjuter
-ABS
-ESP
-El prozorci
-8 Airbeci
-Recaro sedista
-Centralno
-4 novi gumi smenati pred 1000km
Dobra sostojba ! ! !

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bale

Потврден огласувач