Logo

Пилевина од пилана / Pilevina od pilana

Број на оглас: 3645545 | Објавен на: 07.08.2020, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Продавам пилевина од пилана.

Контакт: Кире 075/485-105

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач