Logo

Renault Scenic socuvan

Број на оглас: 3645706 | Објавен на: 03.08.2020, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €

2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so full oprema,reg do 07.2021god.1,5 dci motor

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 pavle

Потврден огласувач