Logo

Xiaomi redmi 8

Број на оглас: 3646004 | Објавен на: 05.08.2020, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: 8

Боја: Blue

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xiaomi redmi 8 full pakovanje pod garancija od A1 8000 den bez zameni po kargo ne pracam info na email

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач