Logo

Novi

Број на оглас: 3646005 | Објавен на: 02.08.2020, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Poket

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 1 МКД

1.999 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nekoristeni
Xiaomi note 8pro 6g so 128...13999
Huawei p40 lite 14999
A20s,,,8500
P smart z,,,11999
Honor 20 lite e 11999
Motorola play,,5999
motorola macro,,,8500
samsung poket 2300
samsung rex 80 ,,2300

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 zvonko

Потврден огласувач