Logo

GOLF 7 1.6TDI

Број на оглас: 3646224 | Објавен на: 26.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 11.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 7 1.6TDI 110KS Comfortline H
ABS KLIMATRONIK, ELEKTRICHNA PARKIRNA KOCHNICA, NAVIGACIJA, START-STOP, TEMPOMAT, AUX-USB, ISOFIX SEDISHTE,
VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA SO KOMPETNA SERVISNA KNISHKA OD VW SERVIS. PLATENI SE SITE DAVACHKI DO REGISTRACIJA! BEZ ZAMENA!

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач