Logo

Se Prodava Iphone 7 Plus Full Pack 128Gb

Број на оглас: 3646255 | Објавен на: 30.08.2020, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 7 Plus

Боја: Gold

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Iphone 7 Plus! Telefonot E Vo Extra Sostojba Kako Nov Bez Ni Edna Crta!
Telefonot E Koristen Samo 2 Nedeli!
Za Poveke Informacii Na Tel

 mensur

Потврден огласувач