Logo

BMW 318d - regisriran cela god top sostojba!

Број на оглас: 3646267 | Објавен на: 24.09.2020, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 318d e90 2.0 Diesel 122ks 2005год

Од опрема поседува:
-ABS
-Airbag
-Auto Hold
-ESP
-Radio / CD / aux
-Start-Stop Систем
-6 брзини
-Алуминиумски Бандажи оригинални-17’’
-angel eyes
-Борд компјутер
-Електрика на седишта
-Електрични Прозори
-Електрични Ретровизори
-Клима
-Кожен Волан
-Команди на Волан
-Мерач на притисок во гуми
-Припрема за Телефон
-Светла за Магла
два клуча

Дополнителни информации:
-Возилото е купено од Германија од прв сопственик во 2012год од тогаш до сега е возено во МК само од еден сопственик
-регистрирано цела година со годишен зелен картон (до 07.2021)
-редовно сервисирано се е менувано навреме
-100% гаранција за километри-260.000
-4 нови летни гуми + 4 нови зимни гуми
БЕЗ ЗАМЕНИ!Цената е последна и фиксна!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач