Logo

Се продава куќа со двор

Број на оглас: 3646273 | Објавен на: 03.08.2020, 23:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 101 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 328 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1992

Година на реновирање: 1992

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Пролетерска

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на два спрата со дворно место и вкупна површина од 429 м2 (328 м2 двор)
Контакт: 078/761-145

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 A

Потврден огласувач