Logo

Mercedes C220 Cdi

Број на оглас: 3646337 | Објавен на: 02.08.2020, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е 2003. Мерцедес c220 cdi
Diesel

Сончев кров дефектен, инаку се отвара кровот.

Сменети уље и филтри минатата недела. Одржувана кај Тефо.

Едниот држач за моторот треба да се смене.

Поминати 237.000км

Регистрација истечена во март.

Телефон за контакт: 072276996

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач