1 / 12
JAGUAR XF LUXURY 2.2 dizel 190 ks 9 brzini
17.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2021 22:40

Штип / Штип

Марка:

Jaguar

Модел:

XF

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PRODAVAM JAGUAR XF LUXURY 2.2 dizel 190 ks, Jaguarot e donesen od Svajcarija, so cela servisna kniga odrzuvan vo ovlasten servis na Jaguar vo Cirih, orginalni 160000 km, prva fabricka boja, i ekstra zacuvan, kako nov, od oprema nema sto nema, luxury max: kozen salon, kameri, tv,audio-video,9 stepen avtomatski menuvac, tiptronik-menuvac na volan,otvaranje so dopir-keyless go,parktronik so kamera itn.itn.
070210818
Zoran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ZORAN
Потврден огласувач
070210818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам